ساخت کسب‌وکار آنلاین کار آسانی نیست!

و تنها با طراحی یک سایت فروشگاهی نمی توان کسب درامد اینترنتی داشت،این کار به ماه‌ها تلاش و پشتکار یک تیم متخصص بازاریاب اینترنی نیاز دارد. و این تیم باید دارد تخصص طراحی سایت ،تبلیغ نویسی،گرافیک،ایمیل مارکتینگ،بازاریابی ،مشاور استراتژی و سئو کار حرفه ای و…می باشد.

اگر دیگران راه های آسان برای کسب درآمد اینترنتی پیشنهاد می‌کنند به این گونه پیشنهادها شک کنید. حداقل باید چند ماه تا یک سال روی این فروشگاه کار کرد تا به نتیجه برسد . ولی هنگامی که کارتان به نتیجه می‌رسد، مشاهده آنلاین حساب بانکی‌تان، سرمایه گذاری که کرده اید  را به تجربه ای شیرین تبدیل می‌کند. اگر زودتر دست به کار شده بودید شاید اکنون سایت پر بیننده‌ای داشتید.

با توجه به حضور بیشتر مردم در فضای مجازی و پیشرفت کسب و کارهای آنلاین، الان دیگه کمتر کسی سمت راه اندازی یک کسب و کار سنتی می رود. با روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی و فرهنگ سازی خرید اینترنتی در چند سال اخیر، باعث شده کمتر کسی برای خرید اجناس و کالای مورد نظرش به یک فروشگاه یا مغازه ای به صورت حضوری مراجعه کند. و نیاز است که فروشگاه خودتان را اینترنتی کنید که در آینده عقب نمونید از سهم فروش محصولتان در بازار.

اما راه اندازی فروشگاه اینترنتی یک کار فراتر از طراحی یک وب سایت اینترنتی می باشد و برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی موفق نیازمند یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ و صرف هزینه و وقت می باشید تا بتوانید یک فروش رو به گسترش و کسب سود بیشتر داشته باشید.

شما به یک تیم خوب نیاز دارید

برخلاف فروشگاه فیزیکی، در یک فروشگاه آنلاین شما به تخصص‌های متفاوتی احتیاج خواهید داشت. شما برای ارتباط با مشتریان و دریافت سفارش به یک یا چند نفر احتیاج خواهید داشت. برای ورود اطلاعات به سایت ،شناسایی مشتری های بالقوه و بالفعل  و تولید محتوا برای جذب این مخاطبین و اعتماد سازی مخاطبین و کسب رتبه از گوگل (سئو) و…نیاز دارید.

تیم سودبیشتر متشکل از طراح وب ،گرافیست،مشاوره استراتژیک ،بازریاب اینترنتی ،تبلیغ نویس ،ایمیل مارکتر ،سئو کار  در کنار شما هستیم تا بتوانید فروشگاه خود راه  اندازی کنید

فهرست
Call Now Button